Kompania dhe Shėrbimet:

Shoqėria tregtare Albflower®, me administrator Z.Sokol TASHI, ėshtė njė shoqėri nga te paret importuese ne Shqiperi pėr lulet e prera per buqeta, bimet dekorative nė vazo pėr ambjentet e brendeshme si dhe ato tė jashtmet prej 15 vjetesh nga firmat prodhuese dhe shperndarese Hollandeze. Albflower® disponon disa njėsi tregetimi nė Tiranė. Ajo garanton plotėsimin e kėrkesave tė tregut, ofron asistencė teknike, projekte pėr arredim te ambjenteve tė brendshme dhe gjelberim tė ambienteve te jashtme.